• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi a Retropie na jedné SD kartě
#1
Ahoj. 

 vím že bych tady asi mohl toto téma po hodinách prosezených u monitoru nastudovat, stejně jako i u googlu, ale chci se zeptat zdejších na konkrétní zkušenosti.

 Mám jedno rpi3 na kterém už snad dva roky a ku veliké spokojenosti provozuji OpenElec. Během stavby Arcade automatu jsme se ale s ženou zamilovali do pár retro her, které bychom si rádi občas zahráli, ale nechce se nám kvůli tomu pořizovat další krám do baráku.

Cílem mého snažení je tedy provozovat oba systémy na jednom rpi. Zkoušel jsem možnost, kdy jako hlavní OS je Retropie a Kodi je nainstalované jen jako port. Sice to funguje, ale má to, aspoň podle toho co jsem jen tak letmo četl své mouchy - problémy s vlastními skiny Kodi, se zálohami, updaty atd. 

Chtěl bych tedy zkusit nějakou možnost multibootu, ale opět, co jsem se jen tak letmo ponořil do diskuzí, taky to asi není uplně bez problémů.

Může mi někdo, kdo se snažil něco podobného zprovoznit/provozuje poradit, jakým směrem je se nejlepší dát?

Jinak jasně defaultní systém by byl Kodi. Retropie opravdu jen občas, když přijde chuť :)
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
Kodi a Retropie na jedné SD kartě - od Onygzz - 03.1.2019, 18:24

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)