• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nezávislý test tužkových baterií AA
#11
Ježíššš, ten obrázek je náhodně vybrán přes Google, jsou na něm krásně žluté baterie - nenapadlo mne, že někdo na nich bude zkoumat nápisy ! Tak ještě jednou - obrázek je POUZE ilustrační  1 1 1
Tak to jste mne zas jednou dostali, konečně jsem se za tento týden alespoň trošku pobavil  4

.... a hned že prý "trollím", copak jsem tu někde někdy něco takového dělal ??? Pouze jsem přidal svoji zkušenost .... to jsi mne S474Ne dostal po druhé .....  8

Vlastně ona ta moje činnost zde na fóru tak i vypadá:

Citace (Wiki):
Troll je v internetovém slangu obvykle anonymní účastník online diskusních fórchatů či blogů, který zasílá záměrně provokativní, urážlivé nebo irelevantní (off-topic) příspěvky k citlivým tématům, jejichž hlavním smyslem je vyprovokovat ostatní uživatele k emotivní odezvě[1][2] nebo jinak narušit normální, věcnou diskusi.[3] Činnost trolla bývá v internetovém diskurzu nazývána trollingem či trollováním.
Činnost trollů neunikla ani sociálním inženýrům. Tak se stává, že je troll placeným, nebo i dobrovolným (z přesvědčení) spolupracovníkem nějaké agentury a jejich činnost bývá za účelem dosažení nějakého cíle koordinována. Cíle mohou být rozličné, od propagace nějakého výrobku přes dezinformační činnost nějaké agentury až třeba k propagaci nějakého náboženství.
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Nezávislý test tužkových baterií AA - od Rossi D - 10.1.2019, 19:47

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)