• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdělení knihovny
#1
Ahoj, 
opět bych potřeboval poradit od zkušenějších. Laboruju s tím už 3 večery, hledám tady na fóru, na netu a nejsem schopen to udělat. Chtěl bych mít oddělené knihovny pro filmy a pro pohádky. Na Coreelec mám nainstalovaný Estuary Stream Cinema 2.0.12. Má představa je taková, že budu mít tuto adresářovou strukturu:
\
|__ Filmy
|__ Seriály
|__ Pohádky (filmy)
|__ Pohádky (seriály - večerníčky, apod. prostě na díly)

Studoval jsem problematiku uzlů a prozatím jako takový etalon jsem chtěl vyřešit Filmy a Pohádky (filmy). Seriály teď neřeším, chápu, že tam je jiný scrapper apod.
S těmi uzly - vytvořil jsem si tedy uzel filmy, uzel Pohádky. Knihovna je samozřejmě promíchaná. Docílil jsem akorát toho, že jsem ty Pohádky dal jako oblíbené, takže jsou jakoby bokem. Zkoušel jsem i na ty uzly sestavit filtry - no byly 2 ráno, asi jsem u těch filmů ulít, nafiltroval jsem to na cestu, kde filmy jsou a nafiltroval jsem místo 100 filmů asi 5. Ale to se ještě kouknu.
Můžete mě, prosím, navést, jak to správně udělat? Já bych byl asi nejšťastnější, kdybych měl v tom hlavním menu položky, jak jsem uvedl ve struktuře výše. Po rozkliku se zobrazí knihovna platná pro daný "adresář". Případně doporučit vzhled, který to podporuje? Jinak já nevyužívám nějaké stahovače, sosáče apod., pouze svou knihovnu.
Díky za případné rady
Honza
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
Rozdělení knihovny - od JaneCk - 15.2.2019, 10:25
RE: Rozdělení knihovny - od lukas.v - 15.2.2019, 12:06
RE: Rozdělení knihovny - od Client - 15.2.2019, 13:08
RE: Rozdělení knihovny - od lukas.v - 16.2.2019, 18:27

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)