• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LibreELEC (Leia) 9.2 ALPHA1 with Raspberry Pi 4B Support
#6
kraftwerk007:

...díky za názor.


Client & Rossi D:

Z mé strany to byl trochu rýpanec. Samozřejmě z toho nedělám vědu a nemyslím si, že by bylo nutno na tomto komunitnim fóru uvadět citace jako v diplomové práci...
Vážím si každé skupiny lidí, která za podobnými fóry stojí, dává jim duši a je trpělivá a ochotná poradit - pomoci.
Nenavštěvuji toto fórum nějak často a tudíž neznám zdejší "kulturu" tak jak bych asi měl.
To co jsem možná jedovatě napsal, vyplývá z pár postřehů, odpovědí "mistrů" "panicům" a ano, týkalo se to IPTV.

Nemohu si pomoci, ale výše uvedené vysvětlení Cliente stejně úplně nachápu. Možná to plyne z neznalosti "šedé zóny",
o které píšeš. Respektuji však pravidla, nehodlám je měnit ani prolamovat zdejší tabu.

Ale....

Z mého pohledu je prostě legitimita "free" sledování jakéhokoliv!!!! obsahu chráněného autorskými právy na téže úrovni a vůbec nezáleží na tom, jestli je to prostřednictvím doplňků streamujících z úložišť, doplňků steamujících iptv, kopírovaní cd, dvd, blueray, neoprávněné sledování satelitních a kabelových tv...

Proto nechápu, že jeden a tentýž člověk umí trpělivě poradit s nastavením určitých nejmenovaných streamovacích doplňků a nadruhé straně o iptv hovoří jakože fuj warez.

Samozřejmě to chápu na oficiálním fóru kodi, kde je veškerý blacklist z principu tabu.

To mi prostě hlava nebere, příjde mi to trochu jako "kážu vodu, ale piji víno..."

Rozhodně jsem neměl v úmyslu kohokoliv dehonestovat a omlouvám se, jestli to tak vypadá.

V tuto chvíli již mám jasno a nebudu v tom dále šťourat.

ps: a omluvám se taktéž za zneužití zrovna tohoto vlákna, mělo to být jinde...
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: LibreELEC (Leia) 9.2 ALPHA1 with Raspberry Pi 4B Support - od aarn - 27.6.2019, 17:59

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)