• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Máte doma robotický vysavač - zkušenosti, rady, doporučení ?
#16
@viky808: Tak kromě tuny přečteného textu na všech možných i nemožných diskuzích po celém světě a jednoho povzbuzujícího příspěvku na MIUI jsem vlastně nepokročil nikam .....
Na nákup z Ali tak či onak nemám odvahu, mám své dlouholeté zásady pro obchod ze zahraničí mezi které patří i nákup nepřevyšující 100$. Nabídka nového modelu robota za lukrativní cenu je opravu lákavá, ale jistota dvouleté záruky je větší.
Pro mne stejně jiná cesta nevede, koupím tedy 2 generaci (Xiaomi Roborock Sweep One S50) a vyzkouším, pokud nebude vše v pořádku, půjde zpět a já budu čekat na technologický zázrak v podobě možnosti vypnutí spodních čidel.

Jinak odpověď z obchodu při dotazu na funkčnost u černého koberce:

"Dobrý den, 

jakmile je robotický vysavač vybaven senzory proti pádu, černé povrchy podlah budou tvořit překážku, kterou nezvládne překonat. Neexistuje žádný způsob, jak oficiálně tyto čidla vypnout. 

Přejeme hezký den"

Tomu říkám pokrok !!!
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Máte doma robotický vysavač - zkušenosti, rady, doporučení ? - od Rossi D - 08.7.2019, 17:39

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)