• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaký skin používat? Filmy a seriály ze stream cinema
#1
Ahoj, 

jak jsem pročítal forum, zjistil jsem, že skiny v KODI nemění jen čistě vzhled, ale mají i rozdílné funkce.

Rád bych se tedy poradil, zda si mám nechat základní skin KODI, který tam je po instalaci nebo zkusit nějaký jiný? Jelikož jich je šílené množství, moc rád si nechám poradit.

Kodi budeme používat na seriály a filmy a přehrávání filmů z externího HDD, pokud jde o streamovaný obsah, rád bych si snadno zobrazil informace o videu (v jakém je rozlišení, jaký má zvuk, jestli je HDR nebo ne, atd..) - toto zatím řeším přes aplikaci v telefonu Yatse, kde lze zobrazit ODS - informace o kodeku..

Díky moc¨

PS: ještě doplním, že bych rád viděl u nabídky filmů/seriálů ihned hodnocení z ČSFD, tz. aby nebylo nutné každý film zdlouhavě otevírat do podrobnějšího infa, ale rovnou to bylo vidět při procházení videotéky.

PS2: no a kdyz to tak znova tady prochazim, tak vlastne jsem asi ani nemusel zakladat topic a nejlepsi pro me bude Estuary Stream-Cinema - co myslite? :) - ačkoliv koukám, že ukončil vývoj Sad

EDIT: Tak Estuary Stream-Cinema mi nejde ani nainstalovat..
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
Jaký skin používat? Filmy a seriály ze stream cinema - od Blejzr - 12.8.2019, 16:33

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)