• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Scrapper - chybně otagovaný film nebo seriál - dotaz jak vyřešit
#1
Ahoj lidi, 
potřeboval bych poradit s následujícím problémem. Asi to vezmu trochu ze široka, ale neumím to popsat heslovitě.
Využívám krabičku Beelink, ve které bootuju CoreElec a šahám si na fileserver v rámci vnitřní sítě. U některých filmů a i seriálů mám problém, že se mi nepodaří správně načíst informace (jak pojmenovávat chápu, četl jsem na wiki). U filmů to ještě není takový problém, vejdu v kodi do filmu a ručně aktualizuji. U seriálu už takovou možnost nemám a tam se vyblbnu více. Jenže po každé aktualizaci knihovny můžu zase nějaké filmy opravovat znovu. 
V souvislosti s tím, že v baráku přibude ještě 1 takovýto přehrávač, který si bude "šahat" na stejné úložiště bych musel takovouto proceduru absolvovat 2x, předpokládám.
Včera večer jsem objevil TinyMediaManager a v rychlosti jsem pochopil, že si v podstatě načtu informace o filmu, seriálu v této aplikaci a metadata se uloží do adresáře s filmem. 
Pokud bych nyní své síťové adresáře s filmy/seriály přepnul tak, že se nemají on-line aktualizovat žádným scrapperem, ale je to (nevím přesně z hlavy) nějaký offline scrapper - nějak tak to tam je  - tím pádem by si šahal na tyto lokálně uložené fanarty, popisy dějů, herce, atd. Vyhnul bych se tím neustálým opravám. Tím pádem bych měl nějaké dočasné úložiště filmů, tam bych si film nejprve naskenoval pomocí TinyMM a pak jej přesunul do sdíleného úložiště. 
Máte s tím někdo takto zkušenosti nebo je to nesmysl?
Díky moc
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
Scrapper - chybně otagovaný film nebo seriál - dotaz jak vyřešit - od JaneCk - 16.9.2019, 10:16

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)