• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 8 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - návrhy doplňků
#33
@S474N

S povodnym repozitarom nemam vobec nic spolocne, ale ten obrateny pristup sa mi vobec nepaci. Uz len principialne, ja som autor nejakeho doplnku, ale "oficialny" repo zdrojovych kodov bude vas a vas mam ziadat, ked spravim nejaku aktualizaciu, ak chcem aby tam ten doplnok bol? Wtf?

A absencia verejneho pristupu ku zdrojovym kodom vasich "forkov" (ja viem ze sa zip da rozbalit, ale to nie je to iste) v principe porusuje licencne podmienky u vacsiny addonov a popiera princip open source, kde by sa mal zachovavat kredit autorom. Aj preto mi vadi ta zmena ID.

Vobec nie som proti novemu kodi repu. Ale ak ma autor nejake verejne repo so zdrojmi, kde to vyvija, tak kodi repozitar ma tahat tie zdroje odtial. A ak autor povodny doplnok opusti a niekto preberie nad nim udrzbu a forkne to, tak aj to repo ma byt verejne a z toho repa sa maju tahat zdrojaky.

Ad "pro obycejne lidi" - o tom prave hovorim. Kto bude stale dokolecka vysvetlovat ludom, preco ma zrazu 2x ten isty doplnok?

@wombat
Ano, viem ze je v povodnom bordel (to neobhajujem), ale je verejny a forknutelny (to obhajujem).. V oficialnom kodi repe robia pull z autorom definovnaje branche jeho githubu, nie snad? Nikdy som to hlbsie nepozeral, nehodlam tam prispievat.. :)
Nic, necham to tak, v principe mi na tom nezalezi, proste nemam rad "prisvojovanie" si cudzej prace, to je vsetko.
Autor addonov freeview.sk, Dokumenty.tv, SkTonline, YAWsP a dalsich..
Mojre repo je na p.xf.cz/r pripadne cache-sk.github.io/kodirepo - pridat ako zdroj v spravcovi suborov a instalovat zo zip, pripadne si stiahnite zip priamo z githubu.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - návrhy doplňků - od cache - 27.9.2019, 19:19
RE: Repozitář - KODI CZ/SK - od Client - 20.9.2019, 12:44
RE: Repozitář - KODI CZ/SK - od wombat - 20.9.2019, 13:00
RE: Repozitář - KODI CZ/SK - od Client - 20.9.2019, 14:42
RE: Repozitář - KODI CZ/SK - od S474N - 22.9.2019, 19:08
RE: Repozitář - KODI CZ/SK - od wombat - 23.9.2019, 15:08
RE: Repozitář - KODI CZ/SK - od S474N - 24.9.2019, 8:03
Repozitář - KODI CZ/SK - od beitlj - 24.9.2019, 14:16
RE: Repozitář - KODI CZ/SK - od Client - 24.9.2019, 15:57

Přejít na fórum:


Prochází: 5 host(ů)