• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Celé Kodi padá při spuštění videa.
#1
Video 
Omlouvám se že jsem dotaz nikam nezařadil, ale nenašel jsem vhodné místo kam by taková věc patřila.

Dobrý den, píšu s obrovským prosíkem kdy už nevím kudy kam. Při spuštění Kodi a spuštění doplňku videí (používám Cinema stream cz/sk, na všech ostatních zařízeních jako je tablet, mobil nebo pc v práci funguje bezvadně) vše funguje jak má. Problém nastane když se pokusím spustit jakékoli video nezávisle na doplňku. Celý program prostě spadne( vypne se, nezůstane žádné okno které by označilo nebo osvětlilo chybu)Žádný log chyby jsem nenašel který by my aspoň trochu pomohl s řešením problému, napadlo mě že by se při instalaci či odinstalaci programu, kterou jsem provedl už asi desetkrát něco nesmazalo nebo nenainstalovalo jak má, ale nenašel jsem žádný stáhnutelný obsah, program jsem pro jistotu smazal přes Iobit unninstal program, abych měl jistotu že se smazalo vážně vše. A program při spuštění videa/filmu pořád padá. Radil jsem se s kolegy v práci ale výkon či rychlost internetu jsem vyloučil. A s nastavením jsem si taky hrál pěkně dlouho. A nic. Doufám že mi tady někdo pomůže. 
Pro případ že to nějak pomůže ( pc: Intel Core i7-8700, GeForce 1070Ti super, 16Gb ram. Monitor: Benq WQHD, EX3203R. Router: AC680R1, připojení kabel, stabilních 100 MB/s )
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
Celé Kodi padá při spuštění videa. - od Godlike - 30.9.2019, 18:47

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)