• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DVB-T2 vícenásobné nahrávání přes AUTOREC (vyřešeno)
#2
@tdanicek Občas se mi to stane, ale jen velmi sporadicky, takže jsem to moc neřešil. Většinou byla chyba jinde, laboroval jsme s variantmi HD a SD stejného kanálu, případně s různými zdroji téhož kanálu, takže jsme to spíše přičítal tomu. Ale že by se to stávalo pravidlně, to ne.

Ono v TVH jsou občas nějaké renoncy, pokud to není opakovaně, tak to moc neřeším. Poslední, s čím jsem se setkal více než 1x je například neukončené nahrávání, kdy nějaký pořad, který měl trvat 1 hodinu se nahrával ještě druhý den ráno, kdy jsem nahrávání po 9 hodinách nakonec ukončil ručně.

Tak trochu výstřel naslepo. Podívej se, jak máš nastavený nahrávací profil. Jsou tam parametry Klonovat naplánovaný záznam při chybě: a Zaznamenat znovu, pokud je počet chyb vyšší než (0=vypnout):. Je to jen hypotéza, ale pokud se při běžícím nahrávání objeví chyba a máš něco z toho povolené, je možné, že se rovnou naplánuje nový záznam a protože se pořad stále ještě vysílá, tak se spustí další nahrávání. Ale jak píšu, je to jen takový nápad. Podle mne by se to tak chovat nemělo, ale kdo ví... Když nevím, tak se také chytám i možností, které jsou už na první pohled nelogické. Co kdyby? 1

Matně si také vzpomínám, že před několika lety se tohle řešilo někde na linuxovém fóru. Zkus ABC Linuxu.

https://www.abclinuxu.cz/poradna/linux/show/398597
Ale jak to teď studuji, tak je to taková obezlička, které neřeší příčinu toho stavu, až ten následek.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: DVBT-2 vícenásobné nahrávání přes AUTOREC - od Client - 21.2.2020, 15:31

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)