• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Placené/šedé světové IPTV streamy
#1
Ahoj všem,
v posledních dnech jsem díky okolní situaci dostal trochu chuť sledovat i zpravodajské stanice ve světě, kupodivu dost stanic má volné streamy legálně dostupné na internetu
V Americe CBS, MSNBC s VPNkem, ABC
BBC World News, Aljazeera...

Takže se ptám čistě ze zvědavosti, třeba kvůli CNN v HD, máte dobré zkušenosti s nějakými "šedivkami" resp. poskytovateli m3u streamů?

Na Aliexpressu, eBay jsem zatím našel v podstatě jen jeden seznam streamů, který tam všichni přeprodávají, tak jestli jste někdo náhodou nenarazil na něco, kde je třeba o dost méně stanic, ale jsou s nějakým vyšším bitratem (6mbps+?). Narazil jsem na servery s doménami dragoniptv, 4kiptv, které se tam neustále opakovali.

Jsem pro legální příjem, ale paradoxně jeden odkaz do Tvheadendu je pro mě jednodušší, než se patlat s VPN proxy serverem, revolut kartou, registrací na Hulu TV, ATT Now, jen abych se mohl na pár dní kouknout  3

Nemám smysl už "lovit" zase nějaké nezabezpečené streamy, protože ta živostnost sice nemusí, ale většinou je velice krátká, v tomhle případě tu je alespoň nějaká pseudo "technická podpora" Big Grin 

Samozřejmě pokud tu má někdo nějakého malého restreamera, který má malý server a nevydržel by nápor všech mainstream uživatelů z tohohle fóra, tak je jasný, že to si necháte pro sebe a mně o tom říkat nebudete, takže mi jde o nějaké větší servery.

Jinak zdravím tu po dlouhé době všechny a přeji ať tu aktuální situaci všichni z tohohle fóra zmáknem! :)
Teď se tu na pár dní aspoň zvedne aktivita  3 3
SZ nepoužívejte na dotazy, které se hodí pro všechny. Pouze pokud chcete abych něco někde doplnil, opravil.
_____
i3 Haswell + Arch Linux + Docker (Tvheadend + WG + Home-Assistant + Deconz + LetsEncrypt ) + Samba Share
Apple TV (Infuse, TvhClient), Apollo Lake Mini PC (Kodi 18.4)
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
Placené/šedé světové IPTV streamy - od marhycz - 15.3.2020, 21:46

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)