• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"zobraz info" priamo pri prehladavani filmov
#1
Zdravim,
je mozne nejak nastavit aby mi zobrazovalo "zobraz info" priamo pri prehladavani filmov? Teda to, co sa mi zobrazi ked podrzim OK na filme a vyberiem "zobraz info". Teraz tam mam len zoznam, plagat, shift, info nastenka, siroky zoznam, nastenka, fanart. Pripadne ak to nejde, tak aspon ako dostat do modu "zoznam" hodnotenie filmu.

A este mam podotazku ak niekto vie poradit: V Stream Cinema mam v tom "zobraz info" nejake neaktualne hodnotenie filmu. Film tam ma napr. 5.2, ale ked pozriem na csfd.cz tak tam ma len 38%. Takisto "Ohodnotene" ak znamena pocet hodnotitelov, tak vzdy tam je to cislo velmi male (napr. 15), aj ked sa jedna napr o starsi film kde je na csfd tisice hodotitelov. Pre film z mojej lokalnej kniznice tam mam pri "infe" o filme moznost "Obnovit" a vtedy mi aktualizuje hodnotenie aj pocet hlasov. Na stream cinema ta moznost "Obnovit" nie je. Znamena to teda ze ta info o filme je len taka ako Stream Cinema poskytne? Nemozem si tahat pre filmy zo Stream Cinema stale aktualne info z csfd.cz?

Diki
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
"zobraz info" priamo pri prehladavani filmov - od radolaco - 19.4.2020, 22:13

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)