• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
je tu nejaky skuseny SKIN MOD-er?
#5
@Client:
@playman22
Pani dakujem vam za prispevky a nakopnutie.

hudba: ako som pisal stacia mi tie info len pri prehravani, nemusia byt v kniznici zobrazene pri skladbach...
sposoby ktorymi by to mohlo fungovat (podla narocnosti):

1. Napisat vlastny, alebo upravit niektory doplnok zo skupiny Visualisation, kde by sa uz potom mohli zobrazovat /rotovat info z IDtag a aj mnou pozadovane informacie. (nad moje sily.)

2. Pri prehravani hudby nie je aktivny prikaz Key_O (codec info) tak ako pri prehravni videa, tu to mozno staci nikede povolit aj pri prehravani hudby  a zavolat zobrazenie modifikovaneho okna codec info, (na toto by som si trufol s vasou pomocou a navigaciou co kde upravit)

3. pouzivam skin Confluence ZEITGEIST, tak si to tam skusim dopisat podla odkazu z fora kodi.tv a pohrat sa s umiesntienim.

prvy sposob ma vyhodu v tom ze by sa mohol nasledne distribovat cez repo ako addon pre ludi kotry by o to mohli mat tak isto  zaujem, zvysne dva su custom mod, ktore pomozu len malej skupine ludi, kotry si to zvladnu sami upravit.

vlastna farba tituliek:
ak tato informacia nieje v skompilovanej binarke, ale v nejakom XML editovacom tak som si to rucne upravil, 
na upravenie zdrajaku a naslednu kompilaciu si netrufam..

este raz velka vdaka pani!
Beelink GT1 mini (905x2+CE actual-stable)
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: je tu nejaky skuseny SKIN MOD-er? - od BoroSK - 22.4.2020, 10:22

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)