• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 3.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dolby TrueHD, DTS-HD, DTSX, Dolby Atmos
#41
johny.h: Mám určitě tento: VAX01201
Zkoušel jsem všechny možné varianty připojení a jedu mimo eArc. Funguje přesně jak má, jen drobnosti. TV sice pozná, že je připojen zvukový systém, ale "selže komunikace" a nechá zapnuté tv reproduktory. Dám na nulu a je to.
Taky přes eArc to snad zapínalo TV apod., už to si to moc nepamatuji. To co jsem od toho chtěl, to splňuje.
Ale cílově řeším nový stroj pro přehrávaní filmů a je zajímavé, že jakékoliv android krabičky mají vždy jen jeden HDMI výstup a nejrůznější omezení. Specializované stroje mají vždy dva - jeden pro obraz a druhý pro zvuk - např. Zappiti a další.
Asi postavím nějaký NUC s Linuxem, kdy desky mají Displejport a HDMI a bude to. Pak to přehraje vše s rezervou výkonu. Zatím vybírám a na podzim se tomu budu věnovat.
V každém případě nemá cenu měnit kvalitní receivery, lepší je řešit zdrojový přehrávač, tam je vývoj - Intel, AMD, Arm...

indy: nikdy jsem je na VUplus Zero 4K neměl a mít nebudu,  a to je ten problém.

Záleží na krabičce, obecně je Kodi závislé na tom, co podporuje procesor "krabičky" a zvukem se stejně moc nezabývají. Pravděpodobně Ti to rozbila aktualizace na Leiu 18.8, zkus dřívější verzi.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Dolby TrueHD, DTS-HD, DTSX, Dolby Atmos - od hobbykodi - 06.9.2020, 14:54

Přejít na fórum:


Prochází: 8 host(ů)