• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zesilovač - reciever - prostě kvalitní zvuk k filmu
#7
Mám škvárovou podlahu(dnešníma materiálama nejde pořádně nahradit)a před rokem jsem tu měl sousedku pode mnou(starší paní). Ptal jsem se ji jestli něco neslyší, že jsem dělal nějakej upgrade, vyrostli my tam dvě děti a dělali(a dělaj bordel) atd. Na zkoušku jsem ji něco pustil a řekl ji ať se nelekne. Samozřejmě vyskočila metr vysoko, nohavice nám vlály, podlaha s gaučem se třásla atd... Tak jsem ji požádal jestli nemůžem k ní na kukačku, protože tvrdila že o mě několik let neví. Mohla bejt i nahluchlá. Ale u ní nic. Jen takovej šelest jako něco z dálky, úplně zanedbatelný. Málem jsem se rozbrečel.
Před třemi lety dělali rekonstrukci nade mnou a vyházeli uplně vše a podlahu udělali komplet novou. Trámy, desky, parkety ale škváru nahradily akustickou vatou. Od tý doby slyšim každej prd(ne obrazně, normálně prdy), úplně cokoliv. Když vysávaj je to jak zemětřesení. Když jsem je na to upozornil tak mě slušně poslali k šípku. Že tomu rozuměj a že to je normální. První podnájemnice si koupila byt v Praze čtyři měsíce po našem rozhovoru. Začal jsem jménama jejích kamarádek a skončil jsem kolikrát zahnula borcovi a co má slečna ráda za fetiš. Samozřejmě ve vší slušnosti. Smáli jsme u toho ale očividně to nedala. Další nájemníci, takovej ten hubeňourek a ona laskonka. Pořád po ní lez, ona tam pištěla...no občas jsem blinkal. Tak jsem udělal sádrokartovej ostrůvek na strop, do každýho rohu reprák, udělal upgrade receiveru na Atmos 5.1.4 a vydrželi to asi měsíc. Možná je ještě teď brněj nohy ale byt je prázdnej.
Pravdu pánové máte oba. Pravdu maj vždycky všichni. Záleží vždy na úhlu pohledu a na momentální situaci.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Zesilovač - reciever - prostě kvalitní zvuk k filmu - od oupee - 04.5.2020, 19:01

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)