• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak dlouho vydrží Raspberry Pi fungovat VYŘEŠENO
#4
Mám už jen jedno RPi 2B, pořízené nevím přesně kdy, ale bylo to někdy po roce 2012/3, kdy jsem přišel na toto fórum a zdejší staří bardi mě přesvědčili, abych do něj šel. Už ho trvale nepoužívám, ale mám ho zapojené na HDMI vstup mého druhého monitoru v pracovně, je na něm LibreELEC, který čas od času aktualizuji, USB IR přijímač, Tvheadend, 1 double USB přijímač DVB-T připojený k UPC. Je to v podstatě moje první konfigurace s RPi, původně OpenELEC, později upgradeované na LibreELEC. Funguje myslím stále s původní SD kartou (ale tím si nejsme jistý, rozhoně minimálně s kartu starou více než 3 roky. Odinstaloval jsme z něj video addon-y, je však připojený k NAS a je na něm naše kompletní knihovna. Napájím ho z prodlužky s přepěťovou ochranou, je pravda, že výpadky sítě u nás nejsou tak časté. Řekl bych, že v průměru <1/rok (alespoň podle hodin na sporáku). Nicméně čas od času se Kodi samo restartuje, četnost restartů nesleduji, řekl bych tak cca jednou za 1 měsíc - 1/2 roku. Jak kdy. Často se stává, že na něj přepnu monitor, pustím si TV a později pak jen monitor přepnu zpět na PC a TV v Kodi běží dál. I několik dní...

Už jsem ho chtěl kolikrát vyhodit, ale vždycky si řeknu, že ho nechám tak dlouho, dokud bude žít a ono stále žije... 6
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Jak dlouho vydrží Raspberry Pi fungovat - od JiRo - 28.6.2020, 12:00

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)