• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lehké trhání obrazu při streamu ze Stream Cinema
#18
Tak paráda, přes tu aplikaci se to podařilo hned napoprvé, moc bych Vám všem chtěl poděkovat, zase jsem o něco chytřejší :)) jen mám ještě dotaz, mám to teda na SDHC kartě class 10 64 GB, je třeba něco ještě řešit případně je lepší to nahrát přímo do toho boxu co se týče např. rychlosti, odezvy atd... přijde se tím případně předpokládám o záruku? I když spíš přemýšlím, že jestli to poběží vše jak má, klidně bych to na tý kartě nechal... Jak to funguje s vypínáání/zapínáním? Když mám zastrčenou kartu předně se asi bude načítat CoreELEC a když ji vyndám, tak původní systém? Jen by mě zajímal názor Vás, co již s CoreELECem máte nějakou tu zkušenost. Doufám, že tím teda vyřeším tu stabilitu obrazu, během víkendu to budu testovat... podpora skinů /především Titan Bingie a Arctic Zephyr 2 by měly jít snad v pohodě nahodit? Předem díky za radu.

A ještě teda se snažím najít někde ten config na dálkovej ovladač...
O2 TV Box (Android 10) [Kodi Matrix] , Evolveo M4 Box x64 (CoreELEC), Android Box DI-WAY HK1 x64 (CoreELEC) ,Chromecast 4 (4K) Google TV
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Lehké trhání obrazu při streamu ze Stream Cinema - od Andrew88cz - 10.9.2020, 20:49

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)