• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odstranění sekání videa v boxu (judder)-automatic refresh rate
#3
Zdravím... mě u Vontaru x3 vše funguje na plno. Možná by chtělo v nastavení ve AFRd změnu frekvence zkrátit čas obnovení snímkování. V defaultu tuším, že je to nějak při synchronizaci s filmem kolem půl sekundy a při vrácení po ukončení filmu nebo jeho zastaveni je to 10sekund. Ještě by bylo dobré se podívat na hdmi kabel. Některé levnější nebo moc dlouhé kabely přenášení bezpečně do 30 snímků ( resp. 30hz ) za sekundu pro 1080p nebo 4k. Vyšší snímkování může být + - rozhozené nebo hůře detekovatelné.
Co je divné , mě na dalším boxu Beelink GT King ( Aml. s922x ) aplikace AFRd funguje, ale po čase mi přepne box do RGB modu, čili nelze nastavit kvalitnější vykreslování barev YCBcr. Po restartu boxu je vše ok až do dalšího "spánku" boxu. Po odinstalaci AFRd je vše v pořádku. Ale to jsou vcelku bezproblémové komplikace. AFRd moc nepoužívám, leč Amlogic vcelku myslím dobře synchronizuje snímkování už z podstaty svého čipu.
AFRd 0.3.2 je zatím final release.
BEELINK GT KING -Amlogic S922x - 4/64GB Android 9.0.0 ::: /A95x A2  Amlogic S912 - 3/32GB Android 6.0.1 ::: /NEXBOX F3-Amlogic S905x3- 4/64GB Android 9.0.0
 
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Odstranění sekání videa v boxu (judder)-automatic refresh rate - od Braby - 09.3.2021, 17:03

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)