• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mi TV Stick, po naisnštalovaní pluginov do Kodi mi prestali ísť filmy na SCC
#18
@Petersom123: Vysvětlení k opakovanému přihlašování SCC. O tom problému se ví, ale nikdo neví, co je přesně příčinou nabourání SCC souboru Settings.xml. A hlavně proč se to děje hlavně na OS Android resp. OS AndroidTV.
Jedna verze je, že po startu Kodi uživatel moc pospíchá se spuštěním SCC. Při startu se totiž okamžitě spouští služba SCC, která se spojí se serverem a provádí operace na pozadí včetně zápisů do svých souborů a rada je, aby uživatel spustil SCC až po dokončení popsané operace. V mém boxu to trvá 15 - 20 vteřin, ale určitě závisí i na rychlosti sítě a výkonnosti HW
Druhá verze je, se to stane při ukončení SCC, resp. Kodi, kdy se při zavírání provádějí také určité zápisy, které potřebují svůj čas. Proto před vypnutím boxu napřed korektně zavřít Kodi.
Pokud se v jednom či druhém případě neprovedou zápisy korektně, je riziko, že se soubor nabourá a pro SCC se stává nečitelným. Pak chce nové přihlášení.
Který názor je ten správný a jestli neexistuje ještě třetí důvod, nevím.
Proto by ses měl obojího vyvarovat.
X96max plus 4/32 + CE 21 + skin Confluence SCC / TV Samsung QE55Q6FNA
X96max plus 4/32 + CE 20.5 + skin Confluence SCC

AVR Denon 1600H / Dali Spektor 5.1
Win10pro + Kodi19.5
NAS Synology 215j 3TB Raid1
Router Turris 1.1
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Mi TV Stick, po naisnštalovaní pluginov do Kodi mi prestali ísť filmy na SCC - od jkmh - 06.11.2023, 23:02

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)