• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mi TV Stick, po naisnštalovaní pluginov do Kodi mi prestali ísť filmy na SCC
#1
Ahoj chcel by som veľmi pekne poprosiť skúsenejších o radu. Kamarát mi zapožičal, keďže ho vtedy nepotreboval Mi TV Stick ktoré som strčil do HDMI svojho televízora nainštaloval tam doplnok kodi a následne stream-cinema comunity  a všetko fungovalo perfektne. Teraz som ho musel vrátiť tak som si kúpil v alze nový Mi TV Stick Nainštaloval som do neho tiež Kodi doplnok stream-cinema-comunity Všetko fungovalo perfektne, na druhý deň som si doinštaloval  ešte viacero iných českých doplnkov ako Pohádkář, Jak se to delá  a podobne. Ktoré ale poriadne nefungovali tak som ich odinštaloval. Vtedy sa ma opýtal či chcem odinštalovať aj závislé veci.. To som tiež povolil. Odvtedy , je nemožné  načítať hocijaký film zo Stream Cinema Comunity  filmy sa alebo načítajú, alebo  sa stále zasekávajú. Pootm sa mi ukázala kolónka že systém vyžaduje Update,  tak som to tiež spravil, nepomohlo ani to. Neporadí prosím niekto čo s tým? Pomohlo by danie pristroja do továrneho nastavenia? á sa dať nejako zariadenie do tovérneho nastavenia a opäť že by som nainštaloval len Stream Cinema Comunity  ?  Žiaľ neviem ako sa dáva prístroj do továrneho nastavenia. Ďakujem za každú radu. J
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
Mi TV Stick, po naisnštalovaní pluginov do Kodi mi prestali ísť filmy na SCC - od solide - 03.12.2020, 18:11

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)