• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mi TV Stick, po naisnštalovaní pluginov do Kodi mi prestali ísť filmy na SCC
#5
[font]Dobrý deň veľmi pekne ďakujem za vaše rady ktoré si veľmi vážim. Žiaľ rada z fóra prišla pre mňa "neskoro" a  dal som prístroj do továrneho nastavenia, po nahratí Kodi a následne do KODI :   [/font][font]Stream Cinema Comunity /SCC/[/font][font] a iných českých programov to už išlo všetko svižne. Takto, keď som zistil kde robím chybu to  spravil ešte raz a až potom som prišiel na to že  ke%d niečo nešlape naozaj stačí len odinštalovať doplnok SCC , znovu ho nainštalovať, a pozorne jazyky  nastaviť. [/font]

[font]ako servery repozitára som dal: [/font]
[font]https.//repo.sc2.zone/[/font]
[font]https.//repo.xbmc-kodicz/[/font]
[font]súhlasíte s tým, sú to najlepšie servery na české doplnky ako: scc,  CTV,STV, Prima a pod, alebo poradíte lepšie. Niekde som čítal ťe sa tam dá dať aj doplnok pre "[/font]dospelých[font]" že by sme mali so svojou starkou, večer  pozdvižení , ale neviem aký má názov, v akom je repozitári a v   tých tisícoch programoch  to bez rady nenájdem.  Je mi tiež veľmi  ľúto ze nie je funkčný doplnok [/font]Jak se to delá [font]- škoda.[/font]

[font]Pri 1.spustení scc  sa  pýta aký chceš hlavný jazyk aký 2., tak so zadal SK/CZ. Mám ale jeden problém, a chcem sa s vami poradiť ako skúsenými. [/font]
1/Keď dám na stream cinema komunity filmy, vypíšte mi tam novinky CZ/SK,  ku filmov, novinky  s titulkami mi vypíše len SK/SK, nevie prečo, lebo by som chcel aby mi aj v novinkach s  titulkami aby mi  ako v dabovaných ponúklo tiež obidva jazyky CZ/SK . Nedá sa to niekde nastaviť aby mi našlo, novinky, filmy s titulkami, aj českými a slovenskými?
2/zistil som že aj v sekcii filmy novinky CZ SK dabované je  po skustení konkrétneho filmu veľa filmov, ktoré sú v originálnom väčšinou anglickom jazyku. Nie je to spôsobené že keď sa ma pristroj pri prvom spustení spýtal na lokalizáciu a nebola tam nikde možnosť zvoliť CZ a SK, najbližšie bolo Polsko, som zvolil USA?  Dá sa to niekde nastaviť aby boli tam len filmy v týchto, dvoch jazykoch  ako som to dal pri nastavení a prvom spustení stream-cinema, alebo je to chyba s ktorou sa nedá nič robiť
3/keď spustím nejaký film tak mi vybehne okienko titulky scc nenájdeme, dá sa s tým prosím niečo robiť, prečo to robí?
4/pri spustení prvom spustení SCC sa ma spýtal o či chcem titulky z subtitle. org. to som povolil a zároveň som sa zaregistroval ako nový užívateľ  a potom som zadal prihlasovacie meno a heslo.

Chcem sa spýtať skúsenejších ako to spraviť aby mi automaticky hľadalo a priraďovalo  titulky, pri všetkých filmoch, ku ktorým titulky sú ?  A ako to spraviť aby sa tie titulky pri cudzojazyčnom filme zobrazovali okamžite, lebo teraz,keď mi film titulky neukazuje musím ísť do nastavenia a tam povoliť titulky a vtedy sa titulky začnú ukazovať.
Veľmi veľmi pekne vám ďakujem za každú dobrú radu a ospravedlňujem sa za možno hlúpe otázky. Mám síce 56 rokov ale rád sa učím nové, a toto je pre mňa výzva, preto vás priatelia poprosím, pomôžte staršiemu "lamovi" . Jano
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Mi TV Stick, po naisnštalovaní pluginov do Kodi mi prestali ísť filmy na SCC - od solide - 04.12.2020, 10:44

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)