• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vlastní nastavení "barevných" tlačítek a konfigurace JSON příkazů
#4
@Ckoro No jo, to je vždycky problém, že příjemce není s úrovní znalosti vysílajícího synchornizován. Já tady často bojuji s tím, že dotyčný neví skoro nic, a proto se snažím hned zkraje vzdělávat. Zmátlo mě ten "json", které s keymap nemá moc společného a indikovalo mi, že by mohlo jít o podobný případ. Vidím ale, že se orientuješ. Tak se omlouvám, že jsem tě podcenil. Ten rozbor jsem si tedy mohl ušetřit. Podstatné asi je, že jsem nějak nevzal na vědomí tvoji zmínku o iOS zařízení, kterým to ovládáš. A pak ano, pak má json-rpc smysl, ale ne s ohedem na keymap, ale na způsob ovládání přes toto z dalších Kodi api. Upřímně, nedokáži si představit, že by api json-rpc mělo nějakou spojitost s mapováním - to jsou dvě naprosto odlišné věci. Ale člověk by neměl odmítat jakoukoliv možnost, a tak je možné, že mi něco uniká. Ale vidím to, za daného stavu mých znalostí, jako hodně nepravděpodobné.

Ještě je možné, že je to něco, co se objevilo s json-rpc verze 12 (pro Matrix) nebo, že jde o nějaké neoficiální nebo speciální rozšíření pro Apple. S tím ti asi nepomohu už tuplem. Vím že v default mapování existuje speciální soubor pro Apple (stejně jako existuje např. pro Harmony), ale to se snad týká jen Apple dálkového ovladače, ne json-rpc rozhraní. A možnost, že jde o nějakou novinku pro Matrix? Všiml jsme si, že Matrix má novou verzi json-rpc api (12), ale to je celkem obvyklé. Takhle to měly i předchozí major verze. V changelogu Matrixu jsme nic o takové možnosti nečetl. A pravděpdobně bych si toho všiml, protože jak jsem už napsal, takovou vazbu mezi json-rpc a mapování tlačítek si (zatím) nedokáži představit a pokud by existovala, bylo by to pro mne bylo minimálně zajímavé.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Vlastní nastavení "barevných" tlačítek a konfigurace JSON příkazů - od JiRo - 06.12.2020, 10:13

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)