• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KODI na LG CX (webOS) - nejlepší řešení
#1
Dobrý den,

předem se velmi omlouvám, že kvůli tomu zakládám nové vlákno, ale po přečtení xy stránek jak na oficiálním KODI foru, tak i zde jsem stále velmi zmaten a proto budu velmi vděčný za radu profíků / uživatelů zde, tak snad nevadí.

Pořídil jsem si LG CX, na které používám předinstalovaný Netflix a doinstalovaný HBO GO přes LG store.
Rád bych ale použil i KODI (nikdy předtím jsem ji neměl) a vím, že webOS ji neumí a LG ji ve storu nenabízí.

Můj dotaz je stručně takový:

1) Jaké zařízení mám pořídit, aby mi co nejlépe KODI na LG fungovala - jde mi čistě o zprovoznění a plnohodnotné fungování KODI, další featury nepotřebuji a proto nevím, zda koupit android box, nebo android tv box (snad to píši správně). Zařízení bude sloužit čistě a jen pro KODI.

2) Chtěl bych, abych na KODI mohl plnohodnotně využít přednosti OLEDu, tudíž 4K, HDR10 - prostě nejlepší obraz, který bych mohl mít a aby to tedy ta krabička či stick zvládla a stíhala v pohodě.

3) Mé připojení je 200Mbit (tedy 100 download / 100 upload a dle speedtestu se pohybuje reálně někde mezi 80dl/80up). Nevím, zda to má nějaký vliv, ale mám připojený router přímo do TV, nejedu tedy přes wifi, jelikož tam pohodě dosáhnu kabelem - nevím, zda je to nějak podstatné, ale pro jistotu to píši.

Co jsem tak četl, našel jsem několik tipů: 
Nvidia Shield TV 
Amazon Fire Stick 4k
TANIX TX9S KODI Amlogic S912 4K HDR TV - ten doporučoval někdo zde v jednom vláknu
Beeling GT King
Vero 4K
Xiamo Mi box nebo třeba Raspberry?

Je to na mě moc informací a hodně jsem se v tom již ztratil, tak předem děkuji za odpověď i jakoukoli pomoc.
Hezký den
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
KODI na LG CX (webOS) - nejlepší řešení - od Ivin - 03.1.2021, 3:14

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)