• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nativna funkcia archivu v IPTV simple klient PVR
#6
@BoroSK: skylink addon to uz ma poriesene v sebe, treba si to len vediet nastavit pre Kodi Matrix :)

0) predpoklad je ze zakladne prehravanie cez m3u a iptv simple klienta s epg ti uz funguje
1) v nastaveniach skylink addonu v casti EPG nastav pocet archivnych dni, cize bude xmltv/epg generovat aj spatne
2) v nastaveniach kodi/pvr v casti tv program, si nastav prvu polozku "minule dni na zobrazenie" na daco zmysluplne - vacsinou tam byva iba 1 den a ak generujes 7, tak si nastav aj 7
3) v nastaveniach pvr iptv simple client v cast Catchup treba:
- zapnut enable catchup
- query prazdne
- catchup window rovnake ako si nastavil v bode 2
- uplne posledne prepinatko nizsie pod ciarou "only available on finished" zapnut (zatial neprehravame programy co nie su ukoncene, nechce sa mi do toho stale)
4) pre istotu treba nejake cistiace operacie, cize tam kde v bode 2) dat vymazat udaje, mozno bude treba pre cele pvr a nielen pre tv program, pre istotu aj restart kodi

Neviem ako to vyzera v inych skinoch, ale teraz by si sa mal vediet v programe presunut aj do minulosti a pri programe co sa da prehrat spatne je zeleny puntik (zakladny estuary skin), tuknes a v detaile vyberies nie "Prehrat" co zapne live, ale druhe "Prehravat program" co pusti archiv
Autor addonov freeview.sk, Dokumenty.tv, SkTonline, YAWsP a dalsich..
Mojre repo je na p.xf.cz/r pripadne cache-sk.github.io/kodirepo - pridat ako zdroj v spravcovi suborov a instalovat zo zip, pripadne si stiahnite zip priamo z githubu.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: nativna funkcia archivu v IPTV simple klient PVR - od cache - 18.3.2021, 18:12

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)