• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Výběr nového systémového disku do PC
#12
Tak od včerejška se mi v PC usídlil nový disk Crucial MX500 1TB . S osazením SSD jsem zároveň po letech přeinstaloval i systém a měl jsem start ze "zelené louky"  6 Montáž a UEFI instalace disku proběhla bez problémů, došlo i na vyhnání pavouků z útrob skříně, střívka v PC jsou nyní jako nová .... Trošku mne zaskočila nepřítomnost šroubků v balení, byla tam pouze distanční podložka. Oba Crucialy i WD mám ve spodní šachtě "napevno" přimontované a holt jsem musel trošku pohledat šroubky patřičné velikosti, stejně jako jsem hledal i SATA kabel, oranžových a červených mám spoustu, ale ten pravý černý a zalomený (design) mi dal zabrat, je prostě znát ta dlouhá doba co se člověk o PC a jeho HW nestará ... 
Zkusmo jsem stáhl i opěvovaný software "Crucial Storage Executive", ještě jsem ho dostatečně neprobádal - je tam toho opravdu dost a nevypadá "neužitečně".
V každém případě jsem s diskem velmi spokojen, je rychlejší než původní (zápis) a hlavně se mi "nafoukla" kapacita systému na 1TB, je to sakra znát - nemuset přemýšlet nad tím zda něco instalovat či ne. Zbylé úložiště mám také k dispozici, nic se s ničím nehádá a tak to má být.

Resumé:

[Obrázek: crucial-mx500-1tb-ssd-review.png]

Nákup SSD Crucial MX500 1TB mohu jen doporučit, chybu s ním rozhodně neuděláte !
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Výběr nového systémového disku do PC - od Rossi D - 17.4.2021, 10:35

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)