• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HDMI-CEC nefunguje na CoreElec 9.2.6, 9.2.7, 19.1 na televizi LG OLED65CX
#5
(30.4.2021, 12:14)LadMc Napsal(a): Když ti to funguje na 9.2.5, není důvod mít nejnovější verzi s horší funkčností, když něco funguje, často je lepší nedělat upgrade, který opraví malé chyby a přidá chyby nové...

Jasně že ano, taky mě to zatím tolik netrápí, 9.2.5 splňuje všechno co potřebuji. Ale mám obavy z blízké budoucnosti, kdy by mohl být doplněk StreamCinema dostupný jenom pro Matrix 19 a vyšší a pak budu v háji :-) Proto se snažím ovládání vyřešit už teď. Psal jsem i do fóra CoreElecu, ale taky žádná odpověď.

(01.5.2021, 18:02)Onygzz Napsal(a): Jak se dá zapnout ovládání CoreElecu magickým ovladačem? Mě tam šipka sice po stisknutí tlačítka jezdí, ale nelze nic aktivovat.

Nedá se zapnout, šipka tam jenom jezdí, já ji mám dokonce šedou a taky nefunguje. Fungují jenom kurzorové šipky (doleva, doprava, nahoru, dolů), prostřední OK, play, pause, stop. Ovšem když je CEC funkční. Bez CEC se po stisknutí jakéhokoliv tlačítka objeví číslo vstupu HDMI.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: HDMI-CEC nefunguje na CoreElec 9.2.6, 9.2.7, 19.1 na televizi LG OLED65CX - od kloudb - 01.5.2021, 19:14

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)