• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Anketa: V exponované časy (cca 20., 21. hodina) se u služby Skylink Live TV setkávám se zhoršenou kvalitou obrazu
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
ano
100.00%
5 100.00%
ne
0%
0 0%
Celkem 5 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Špatná kvalita přenosu služby Skylink Live TV
#1
Bug 
V exponované časy (cca 20., 21. hodina) se potkávám se špatnou kvalitou živého přenosu (zasekávání obrazu, chybějící nebo nesynchronizovaná zvuková stopa) a evidentně ne sám (p1, p2, ..). Jiné zdroje problému jsem vyloučil tímto postupem (náročnější iVysílání ve stejný čas funguje + záseky trpí i webovém rozhraní služby)
Pokud do reakcí doplníte své konkrétní zkušenosti (nejlépe s datem/daty a časem/časy výskytu/ů, poskytovatelem připojení, přibližnou lokalitou - jste-li ochotni se podělit), bude pro společnost těžší věc takto "odpálkovat" a zároveň snazší problém identifikovat.

+2021-05-01: Ještě by mohla být užitečná informace, zda šlo o archiv/živé vysílání a jaký kanál. Ale chápu, že se tu pere soukromí + pracnost x podrobnost informací

Sám mám představu jen sporadickou, protože s Kodi a Skylinkem jen experimentuji, ale jako nováčka mě to stálo dost času, a tudíž i patřičně namíchlo..Chceš přes držku?
2021-04-28 kolem 21:00 | kanál(?) | archiv/živě(?) | O2 Czech Republic a.s. | okolí Přerova
2021-04-09 před 20:00 | kanál(?) | archiv/živě(?) | O2 Czech Republic a.s. | okolí Přerova
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
Špatná kvalita přenosu služby Skylink Live TV - od LadaN - 29.4.2021, 23:03

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)