• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Homatics Box Q Android TV™
#1
[Obrázek: ee9e692866.jpg]

https://homatics.tv/products/homatics-box-q

Nahodou som narazil, cena u nas v eshopoch cca 80 eur.

Certifikovany Android TV 10, vratane Netflixu, cize funkcny chromecast, asistent a vsetky aplikacie vyzadujuce DRM.

Procesor S905X3 na rozdiel od staruckeho S905X v Mi Box S

Sice ma stale len 2GB ram a 8GB storage (ako Mi Box S), ale mozno rozsirit vdaka MicroSD slotu, alebo USB3.

Po sparovani s vhodnym ovladacom by mohlo slusne zvladat niektore hry z Play Store.

Zabudovany ethernet - sice len 100Mbit, ale to mnohym nemusi vadit.

Netusim ako budu na tom aktualizacie a vyladenost systemu, ale kedze to ma certifikacie, da sa predpokladat, ze to bude v poriadku.

Existuje aj Dongle Q, ale stoji rovnako a ma slabsi/starsi procesor S905Y2 takze uz len pre to sa nevyplati voci Box Q.

V pripade, ze si to niekto kupi, dufam ze sa podeli o dojmy. Sam zatial vyuzivam starsi Mi Box 3 a 2x Mi Tv Stick (na sekundarne TV), ak ten Mi Box 3 klakne, tak zrejme skusim toto, kedze zakladny Shield podrazel na dvojnasobok ceny tohto..

Ano, viem ze podobne boxy sa daju kupit z ciny za ~30e s pokrivenym andoidom bez certifikacii a nahodit na to CoreELEC, ale su proste ludia co sa uz s takym nechcu prplat a radsej chcu daco, kde proste aplikacie funguju bez starosti. A je to zaujimava konkurencia ku Mi Box S.

Doplnene: podla vsetkeho sa jedna o vyrobok OEM vyrobcu seirobotics.net ktory ma medzi produktami aj certifikovany hybridny box s S905X4 a podporou AV1, co ak sa dostane do bezneho predaja bude tiez mozno zaujimave.. https://www.seirobotics.net/s905x4-4k-av...063p1.html
Doplnene 2: podla vsetkeho je to rovnaky vyrobca, ktory vyraba aj Nokia Streaming Box (ktory sa u nas nepredava).
Autor addonov freeview.sk, Dokumenty.tv, SkTonline, YAWsP a dalsich..
Mojre repo je na p.xf.cz/r pripadne cache-sk.github.io/kodirepo - pridat ako zdroj v spravcovi suborov a instalovat zo zip, pripadne si stiahnite zip priamo z githubu.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
Homatics Box Q Android TV™ - od cache - 30.4.2021, 20:38
Homatics Box Q Android TV - od Saros - 01.5.2021, 18:38
RE: Homatics Box Q Android TV™ - od cache - 01.5.2021, 19:02
Homatics Box Q Android TV - od Saros - 01.5.2021, 19:19
RE: Homatics Box Q Android TV™ - od KIT.HL - 26.12.2021, 13:48
RE: Homatics Box Q Android TV™ - od jkmh - 01.2.2022, 14:30
RE: Homatics Box Q Android TV™ - od tras - 24.2.2022, 20:02

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)