• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OSMC’s August update is here with Kodi v19
#6
Docela mne překvapuje ten "šrumec" na fóru OSMC okolo Matrix/update což se neslučuje s mým chvalitebným konstatováním výše ... fakt nekecám a problémy jsem neměl a nemám. Matrix/update jsem provedl dle mnou osvědčeného a lety prověřeného mustru s cedulkou "zelená louka". 

- Funguje mi i VNC, pokud někdo neví jak na to, stačí zadat toto (viz níže) přes MTPuTTY (jen příklad, já používám) toto:
 
Kód:
 
sudo apt install libvncserver1
sudo wget https://github.com/zjoasan/vnc-vero3/raw/master/aml-vnc -O /usr/bin/aml-vnc
sudo chmod +x /usr/bin/aml-vnc
aml-vnc

... a spojit se s Věrkou přes VNC Viewer ... a je to...

- nerušené spojení PC→Věruš mám i přes Total Commander a SFTP
- přístup na NAS (Synology) je též čistý a jasný ...
- instalace MQ9 hladká ...
- instalace SC,SCC, O2TV sametová ...
- obraz i zvuk šlape ...

... pravda mám jediný ale o to větší problém → naučit mou ženu pohybovat se v novém prostředí skinu (pokud možno bez nadávek), tady to velmi skřípe. Update mé manželky z AN5S na MQ9 nebyl/není/a hned tak nebude ani hladký, ani sametový a již vůbec ne "tichý" ..  13 Zde mi nepomůže ani pravidlo "zelené louky" (i když....) a ani má dlouholetá "laborovací" praxe, má žena se naprosto vymyká všemu s čím jsem se za posledních 40 let mého manželství setkal.  4
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: OSMC’s August update is here with Kodi v19 - od Rossi D - 10.8.2021, 11:52

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)