• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi - rozdělení knihovny (vyřešeno)
#50
@Pidalkat: Moc Ti neporadím, skin který používám s názvem Aeon Nox 5: SiLVO  mi tyto funkcionality nabízí a zvládá sám, ale řešení v podobě záměny skinu je pak trošku někde jinde a možná pro někoho je to i jiný "level" instalace a nastavování ....
Sám jsem to měl v Aeonu takto pořešeno pro vnuka, kdy jsem mu na hlavní lištu "vytahal" mnou pojmenované "vyfiltrované" zástupce dětských / rodinných seriálů, filmů, které jsem ještě dále "selektoval" na kreslené, hrané, pohádky, fantasy atd .... vše je vidět ve výše odkazovaném vláknu, pokud jej prolétneš celé ... zde → příklad toho jak vypadá úprava nabídky pro manželku    
Addon "Super Favourites" jsem před nějakou dobou (cca 3 roky nazpět) opravdu intenzivně používal, než díky skinu začal být zbytečný. Takto dlouhá doba se jistě podepsala i na stále pokračujícím vývoji a nástroj dnes bude zcela jistě někde jinde ...
Zde je video, kde je možná detailněji (i když cizojazyčně) vidět ono přidávání "čehokoliv" v Super Favourites 4 

S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Kodi - rozdělení knihovny (vyřešeno) - od Rossi D - 19.8.2019, 19:03

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)