• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NAS skříň ARGON EON pro RPi4
#6
Jj, hotové řešení je hotové řešení ... na druhou stranu je to pohled jednostranný neb jsem nikdy s NASem "homemade" neexperimentoval, tato větev mě nějak minula. Stroj od Synology mě za dlouhá léta služby nikdy nezklamal, nebyl tedy ani důvod hledat jinou cestu i když .... Musím přiznat, že i onen NAS je již doma pouze na zálohu fotografií, rodinných videí a mé filmové knihovny. Využití Synology již dávno není ani zdaleka takové jako bývalo v dobách MySQL a jednotné DB pro všechna domácí zařízení. Dnes máme každý svou knihovnu v tom či onom boxu, manželka v obýváku má čistě "kriminalisticko-pohádkové" zaměření a já si naopak do ložnicové krabičky "sbírám" Sci-Fi, dobrodružství, fantasy a občas nějakou tu akci či komedii. Sbírku udržuji stále na NASu. Knihovna se téměř nerozrůstá, titulů které stojí za to uchovávat je v posledních letech čím dál méně a je to stále horší, možné však je, že to nebude kvalitou ale mým stárnoucím a horšícím se vkusem  1
Také máte někdo ten neodbytný pocit, že dobré filmy se přestaly točit na konci 80 let, stejně jako kvalitní hudba (ta současná je jen prachsprostý remake osmdesátek)?
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
NAS skříň ARGON EON pro RPi4 - od meda - 29.3.2022, 1:03
NAS skříň ARGON EON pro RPi4 - od beitlj - 29.3.2022, 21:11
RE: NAS skříň ARGON EON pro RPi4 - od Rossi D - 29.3.2022, 23:03

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)