• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
addon WebGrab+Plus(LinuxServer.io)
#8
@jojox No, ale když už hledáš jiné aplikace, vyzkoušel jsi už i vynikající 365 EPG Generator ("365") od @Saros? Já sám používám WG++ ze dvou důvodů. Jednak proto, že už ho používám dlouho, jsem na něj zvyklý a nevadí mi to, co mu mnozí vyčítají, tedy délka jeho běhu. Provozuji ho na NAS (před tím na Tvheadend serveru) a jestli mi grabování běží hodinu, mě v podstatě vůbec nezajímá. Druhým důvodem je to, že v něm grabuji i ze zdrojů, které "365" nemá. V Tvheadend mám hodně Live TV z Youtube a dalších free legálních zdrojů a pro ně získat EPG mohu jen z WG++.

Já jsem v jednu chvíli (v počátcích) zkoušel používat data z "365" jako další zdroj do WG++ a vytvářet pak jeden společný xmltv, ale to jsem dělal spíše jen proto, abych si oběřil, zda je to možné. A fungovalo to. Teď, co jsme si prohlížel poslední verze "365", tak tam asi bude problém, protože je to řešení "per-partes" a to WG++ při čtení xmltv nezvládne, protože vždycky požaduje (čí spíše v době, kdy jsem to zkoušel, požadoval) nemíchat do sebe sekce channel a programme, což si myslím, že teď "365" dělá (ale 100% jist si tím nejsem, tak s epřípadně omlouvám, je-li to jinak).

A existuje samozřejmě možnost další, tedy do Tvheadend vkládat xmltv z více souborů, takže je i možné generovat si část dat z "365" a část dat z WG++ a každé do Tvheadend vložit zvlášť. Tohle řešení bych asi teď preferoval.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: addon WebGrab+Plus(LinuxServer.io) - od JiRo - 30.4.2022, 11:49

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)