• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Čeština v KODI + python + SCC
#1
Dobrý den,
mám kodi matrix 19.3 na Tesle s androidem 9.1. Přestalo mi úplně jet SCC, tak jsem se rozhodl k nové instalaci kodi 19.3. Všechny repa, co jsem měl původně jsem tam nahrál a vyskytly se mi nečekaně 2 problémy.
1. za boha tam nemůžu dát češtinu (ani SK). Zkoušel jsem různé návody a ani když jdu přes doplňky a look&feel, tak mi to ČJ nenainstaluje. ČJ je v nabídce, i vidím velikost souboru, ale instalace vždy selže.

2. při instalaci SCC mi vyskakuje hláška, že mi ke spuštění chybí python 2.26.0. Na fórech jsem se dočetl, že ten by u verze 19.3 neměl být potřeba. Mám nainstalovaný python 3.0.0. a nepomůže to.

Pro novou instalaci jsem se rozhodl, protože nešlo aktualizovat SCC a nejelo to. Hlásilo mi to problém s memory leaks a nepřišel jsem na to, proč. Tak jsem kodi odinstaloval a z google play nově aktualizoval na 19.3. Předtím vše fungovalo v pohodě a instalaci jsem na jaře dělal dle stejných návodů jako nyní. Sice jsem tu našel rady na problém s jazykem, ale nic nezabralo. Máte někdo zkušenost, jak to opravit?
Děkuji
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
Čeština v KODI + python + SCC - od chimo - 19.8.2022, 9:17

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)