• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V SCC se nezobrazují titulky z doplňku titulky.com - prémiový účet
#1
Video 
Ahojte,

měl bych otázku na doplněk titulky.com. Pokoušel jsem se dokoukat seriál Office 9 řadu, který je pouze v ENG a nejsou k němu přímo v seriálu integrované titulky. Ty jsou dostupně na titulky.com, takže jsem zvolil následující postu a prosím zároveň o kontrolu:
1. Pustím seriál, vpravo v rohu se objeví informace SSC vyhledávání titulků, titulky nenalezeny
2. V nastavení titulků si vyberu stáhnout titulky
3. Dojde k automatickému vyhledání titulků k vybrané epizodě viz první obrázek níže.
4. Kliknu na vybrané titulky a vpravo v rohu se objeví informace, že stahování začne za 0s
Vracím se zpět na seriál a tady bych si myslel, že se po chvíli, titulky načtou do serialu, ale nic se nestalo. Nicméně pokud se podívám opět do nastavení, viz druhý obrázek níže, tak je tam v řádku titulky uvedeno, "czech externí" z toho usuzuji, že by se titulky měly objevit a jsou načteny, ale nic.
Ještě dodám, že mám zaplacen premium učet na titulky.com a doplněk je spárovaný s účtem na titulky.com.

Umí mi s tím někdo poradit? Možná dělám něco špatně.

[Obrázek: 1672561864737.jpg]

[Obrázek: 1672561864749.jpg]
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
V SCC se nezobrazují titulky z doplňku titulky.com - prémiový účet - od xand - 01.1.2023, 11:03

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)