• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plugin pro přehrávání CZ/SK trailerů
#17
Já jsme tento addon, lehce upravený (doplněný o další dzroje) používal dlouhá léta. Pak jsme chvíli laboroval s přímým volání YT kanálů uložených library Kodi, ale tam mě štvalo, že Youtube plugin do seznamů přidává ty další odkazy (Seznamy přehrávání, Hledat, Živě, ...), což mi vadilo u widgetů. Pak jsem poměrně dlouho používal Youtube Library, ale to bylo staršné monstrum, i když produkovalo pěkné a udržované seznamy v knihovně Kodi a práce s nimi, to byla jedna radost. Nakonec jsme začal používat Youtube Channels plugin, který se dá nastavit tak, že vytváří pouze čisté seznamy vybraného kanálu nebo playlistu a je tedy pro widgety ideální. Pravda, musel jsme v něn opravit jednu chybku, ale teď je to už dokonalé. Samozřejmě pro přehrávání, jako téměř všechno, co v Kodi využívá YT zdroje, je využíván Youtube Plugin.

Takto vypadá moje menu Trailery teď. Je za ním volání zobrazení "folder" Trailery u Youtube Channel, do kterého jsem si nadefinoval widgety nejčastěji sledovaných zdrojů. V podstatě to sleduje to, jak to vypadalo dříve při používání zde popisovaného pluginu Trailery.
   
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Plugin pro přehrávání CZ/SK trailerů - od JiRo - 26.8.2021, 11:42

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)