• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plugin pro přehrávání CZ/SK trailerů
#10
@Rossi D Trochu více jsem se do addon ponořil. Při stahování mě antivir varoval před škodlivým kódem, tak jsem si ho prohlédl, ale byl to zřejmě planý poplach. Patrně asi důsledek způsobu řešení. Při té příležitosti jsem si všiml, že jde patrně o nějakou modifikaci něčeho cizího, či alespoň zčásti. Díky tomu, jak je napsaný, se do něj dají celkem lehce přidávat další zdroje. Přihodil jsem si tam další kanály Movie Clips a Netflix, čímž se sice ztratil význam toho CZ/SK v názvu, ale funguje to výborně.

Když to porovnám s addon HD-Trailers.net + a - vidím celkem jasné.

Trailer CZ/SK
Zdroj videí výhradně YT
+
  • v originále odkazy na české trailery, jednoduchou úpravou se ale dají vytvořit odkazy prakticky na cokoliv, co je na YT
  • doplňující informace - popis filmu, fanart/thub
  • jednoduchá struktura odpovídající kanálům/uživatelům v YT
  • snadno se dá vytvořit seznam do widgetu po jednotlivých kanálech/uživatelích YT
  • možnost zobrazení seznamů definovaných v kanálech/uživatelích
  • možnost vytvoření widgetů i z těchto kanálů
  • možnost hledání
-
  • svádí k tomu, mít k dispozici příliš mnoho informací, což může být někdy nepraktické a vést až k tomu, že to co je podstatné, se ztratí
  • mixování typů - nejen trailery a teasery, ale celá řada dalších videí s rozhovory, ukázkami z natáčení, všechno lineárně za sebou (často i promíchané od jednotlivých filmů) - občas se to, co je nejpodstatnější, upoutávka na nový film, může lehce přehlédnout nebo ji musí člověk dlouho hledat (je ale možné použít hledání)
  • hledání pouze v rámci jednotlivých kanálů/uživatelů v YT, není možné hledat ve všech najednou
Ukázka, skin Estuary Stream-Cinema, vytvořeny widgety k jednotlivých kanálům/uživatelům:
[attachment=3997]

HD-Trailers.net
Zdroj videí by měl být různý, včetně YT, ale prakticky jsem zatím narazil je na videa od Apple
+
  • celkem jasná a jednoduchá struktura - volba předefinovaných seznamů (nejnovější, nejčastěji sledované, top 10, premiéra tento týden, brzy uvidíme) + knihovna a v ní roztříděno podle písmen A..Z
  • jasná organizace podle titulů a teprve v nich soustředěna všechna videa patřící k titulu
  • je možné si přidat jednotlivé tituly do Couch Potato nebo Trakt
-
  • nemá žádné hledání
  • nelze dost dobře vytvořit seznamy pro widgety, vlastní odkazy na videa jsou až v rámci jednotlivých titulů
  • neexistují žádné doplňkové informace, pouze název a odkaz na videa
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Plugin pro přehrávání CZ/SK trailerů - od JiRo - 26.6.2018, 22:35

Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)