• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samovolné přidání seriálu
#1
Bug 
Zdravím vážení, pokusím se popsat problém, který se mi poslední dobou (asi 1/2 roku) děje na Kodi(ch).
Mám 4 Kodi zařízení - 3x Android TV a 1x RPI 4. Abych měl synchronizováno co už jsme viděli, použil jsem nastavení na MySQl na NAS pomoci advancedsettings.xml. Používám SCC2 se zapnutou integrací do knihovny - vyberu si film nebo seriál a dám si přidat do knihovny. Knihovny mám nastavené na NAS do sdílených adresářů  a do MySQL se zapisuje všechno ostatní od scrapperu.
Fungovalo to luxusně až do minulého léta. Pak se mi v knihovně seriálu občas objevil "Náhodný" seriál, nejčastěji "Night Stalker" anebo "Daddyhunt". Vypozoroval jsem že kdykoli jsem aktualizoval knihovnu, tak se tam, něco přidalo. Píšu něco, protože ne vždy byl vidět adresář a soubory nfo či strm, ale v MySQL byl zápis o seriálu. Když to v db smažu a dám aktualizovat knihovnu, dosadí to tam znova.
Protože jsem podezříval nějaký problém s databazi na MySQL, tak jsem dnes preinstaloval KODI na Android TV, čistá instalace v20 Nexus, nic jineho nez Log Viewer jsem nepřidával.
Přidal jsem ve Správci souborů zdroj na sdílený adresář v uložišti TV - Movies/Serial. (žádný seriál - adresář tam není).
V Nastavení/Media/Knihovna/videa jsem přidal zdroj videa a nastavil na uložiště Movies/Serial. V nastavení obsahu Zdroje jsem zadal že adresář obsahuje Serial, jediný scrapper tam je TMDb TV Show, a zapnul že "Vybraná složka obsahuje jediný seriál".
No, po potvrzení OK se spustilo scrapování adresáře a TMBd mi opět přidalo seriál "Daddyhunt" s tím, že v adresáři nadále nic není, v zobrazení knihovny serialů taky nic kromě Studio - Vimeo. Občas mi jěště naskočí Fanart.
Já vím že to je zmatené, ale v kostce:
Nevíte někdo proč mi tam naskočí seriál který jsem nikdy nepřidával. I na čisté instalaci Kodi, bez připojení k MySQL atd. Může za to scrapper, když ještě v knihovně nemám žádny, nějaký tam přidá?
Budu vděčný za radu. Klidně všechny Kodi přeinstaluju, pokud to bude mít cenu.
Ivan
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
Samovolné přidání seriálu - od IvanBartos - 23.1.2023, 16:32

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)