• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problém s češtinou v Kodi a instalací CS2
#4
@jkmh Já bych řekl, že autoři už jeden potenciální důvod znají. Nakonec se zdá, že připustili, že by to mohlo být způsobeno jiným UA Kodi, než předpokládali. Diskutoval jsm o tom s @Hacky a ten se upřímně divil, jak by mohlo být možné, že by UA v Kodi neobsahovalo řetezec Kodi/XX.Y. Bylo...

Nechci tu napsat "Já jsem to říkal!", ale říkal jsem to. A několikrát. Tedy, že by to mohla být jedna z příčin. Scripty na serveru se totiž při requstu o repo ve své odpovědi orientují podle UA Kodi. A pokud v něm nenajdou to co čekají, tedy správnou identifikaci verze Kodi, tak vrátí špatný obsah.

To mě například přivedlo k popsání postupu po instalaci nové major verze Kodi. Tam, aby se to spravilo a stáhla se odpovídající verze repa, nestačilo repozitář aktualizovat, protože při aktualizaci se UA netestuje a je to celé řízené jen procesem aktualizace v Kodi. Musí se tedy repozitář odinstalovat a zase nově nainstalovat. Pak je UA na straně serveru otestováno a stáhne se tím pádem verze odpovídající nové major verzi Kodi.

Také proto jsem si do Kodi a skinu, který instaluji, doplnil zobrazení UA.
   
Bohužel jsme se nikdy s tím, že bych narazil na "nekompatibilní" UA, nenarazil. Ale to je asi tím, že instaluji výhradně *ELEC nebo Windows instalace. A tenhle problém, jak známo, se objevuje většinou u některých Linux nebo Android instalací, případně fork-ů nebo individuálních build-ů, které jsou vytvářene právě proto, aby (z jiných a specifických důvodů) měly naopak jiné, než standardní Kodi UA.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Problém s češtinou v Kodi a instalací CS2 - od JiRo - 04.4.2023, 14:37

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)