• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SonOff "věci" / eWeLink záležitosti
#36
Nový rok jsem začal s "obměnou" hloupých LED GU10 v podhledech za chytré Yeelight GU10 Smart Bulb W1. Využil jsem výprodejů 4 packů a vyměnil cca 70% původních žárovek za dobrou cenu, zbytek již tak výhodný nebyl  1

GU10 Smart Bulb W1 od Yeelight mi perfektně spolupracuje nejen se základní aplikací od téže firmy, ale i s Xiaomi Home a hlavně i s domácím ekosystémem eWelink. V eWelinku si s tou spoustou žárovek mohu dělat naprosto vše co mi chytrá zařízení nabízejí (stejně tak i ve výše zmiňovaných).
Rozdělil jsem si osvětlení do jednotlivých sekcí/skupin které mohu ovládat přes smart vypínače, tlačítka, mobilní telefon, stěnovým řídícím panelem, chytrou scénou či SonOff NSpanelem. Samozřejmostí je i ovládání hlasem (Google, Alexa).
Světlo dokáže být velmi nápomocné při relaxaci, sledování TV nebo na dokonalé prosvícení dané místnosti. Svit ze žárovek není tak rozptýlený jako u původních klasických LED, je ale velmi podobný osvětlení bodovému. Mám podhledy v místnostech celkem hustě osazeny žárovkami a pokud zvolím bílé světlo na 100% intenzitu je možné dát mouše zlomenou nohu do sádry i bez brýlí 4 Podobně to funguje i s dalšími 16 miliony barev, jejich kombinacemi či předpřipravenými scénami.
Design žárovky je také povedený, žádné obnažené LED "čtverečky" ale decentní mléčný kryt zakrývající útroby zařízení.
Yeelight se velmi dobře instalují do podhledového rámečku kde po vsunutí samy drží, mají totiž velikost na "zatlačení", upínací spona se následně lehko zaklapne jednou rukou.

Parametry:

- Podporované OS -  Android, iOS
- Hlasoví asistenti -  Google Assistant, Amazon Alexa
- Jazyk aplikace -  angličtina, čeština, němčina
- Připojení -  WiFi 2,4 GHz

Další vlastnosti
 - Stmívatelnost, SMARTKonektivita
- Podporované OS -  Android, iOS
- Vstupní napětí -  230 V
- Typ žárovky -  LED
- Tvar -  Reflektor
- Úhel svícení -  36 °
- Patice -  GU10
- Průměr -  50 mm
- Délka -  54 mm

[Obrázek: VEbE4LL.png]

[Obrázek: TV7Q2Sp.png]
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: SonOff "věci" - od Rossi D - 05.4.2023, 10:54
RE: SonOff "věci" - od Rossi D - 05.4.2023, 20:49
RE: SonOff "věci" / eWeLink záležitosti - od Rossi D - 20.1.2024, 16:15

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)