• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Offline knihovna +knihovna sosáč
#1
Zdravím. Rad bych si na kodi rozdelil knihovnu filmu. V knihovne filmu mam nyni namapovane filmy co mam ulozene offline na bluray discich. Takze kdyz si chci pustit film nejdrive si ho vyberu v knihovne podle nastavenych parametru jako zanru nebo herce. To mi vyfiltruje vsechny filmy co mam doma ulozene offline s temi danymi herci a z tech si nasledne vyberu co si pustim.. to same bych chtel udelat i s knihovnou sosace. Filmy ze sosace do filmove knihovny si stahnout umim. Rad bych ale vedel zda je mozne udelat dve oddelene knihovny filmu, kdy v jedne knihovne budu mit jen offline filmy a v druhe knihovne jen filmy ktere jsou na sosaci tak, abych mohl prepnout na offline knihovnu a vybral si film z vlastni knihovny.. a kdyz budu chtit neco co neznam.. tak prepnu na knihovnu sosace a stejnym zpusobem si vyberu film z nej. 
Zatim se mi podarilo jen obe knihovny smichat dohromady.. a to nechci. Vyhledavani na sosaci neni spatne.. ale kdyz nevim konkretni film co si chci pustit tak je mi k nicemu..
Diky za rady
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
Offline knihovna +knihovna sosáč - od Tolar1 - 02.8.2016, 22:42

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)