• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak pomáhá Ai -- stvořená "inteligence"
#15
Do tabletu Android jsem si dal Edge browser. Kvůli přihlášení k MS účtu a přístupu k Bing Chat Ai.

Chvíli jsem to trápil, podobně jako ChatGPT dříve. Zda je to i na PC nezkouším ale - klíčová slova napsaná do vyhledávacího řádku Edge (a použitá k nalezení odkazů) se po klepnutí na ikonku Chat do řádku Bing Chat nepřenesou, píšu je znovu. Velká škoda!

A další nedomyšlenost, pokud odpověď chatbotu obsahuje i odkazy, jejich použití (a otevření další záložky prohlížeče) stránku chatbotu prostě přečaruje na prohlížeč a dialog je fuč. Ale to se může změnit.

Obvyklá otázka pro Ai: Je lepší Bing Chat nebo Chat GPT?
Variace odpovědí chatbotu jsou ze stránky https://itigic.com/cs/chatgpt-vs-bing-ch...is-better/
Musel jsem připomenout, že odpověď chci česky.

Citaci zkrátím: ... je potřeba dobře vědět, jaké jsou jejich silné a slabé stránky.
Data, se kterými byl ChatGPT trénován, jsou omezena na rok 2021 ... Bing Chat má však připojení k internetu, takže všechny (jakékoli) informace, které zobrazuje, jsou vždy aktuální, ... můžeme vést bezproblémové konverzace. ChatGPT však používá GPT verze 3.5 (verzi 4 jen placenou $20), Microsoft používá GPT verze 4 (zdarma). GPT-4 je mnohem kompletnější a efektivnější. ... GPT-3.5 nabídne méně přesné výsledky než Bing Chat s GPT-4, protože tato verze je schopna zpracovat mnohem více dat a lépe porozumět tomu, na co se ptáte. ... ChatGPT má jeden mod, zatímco Bing Chat má až 3 možnosti odpovědí: Kreativní, Vyvážený, Přesný, díky GPT-4.


Přístup k oběma zhodnotím sám, MS zde kalí vodu.
Oba Chatboty lze provozovat na prohlížečích, které jsou přihlášeny k účtu, Bing ovšem potřebuje Edge.
(Jojo, sebechvála Microsoftu pěkně zapáchá.)
Dostat se k oběma lze i z mobilního zařízení.

Ukládání chatu v Edge/Bing neexistuje nyní jinak, než kopírováním textu do jiné aplikace/souboru.
(Tak mi sám chatbot odpověděl.)
ChatGPT si dialogy pamatuje a máte je k dispozici pod titulkem, který je možné upravit.
Doplňky prohlížeče pro oba lze instalovat jen v desktopu (u mne v Androidu na Smasungu ne), z některých můžete ukládat soubor.
Znovu opakuji, že test jsem provedl na tabletu, na Windows PC může být obsluha chatbotu lepší.
.
Kodi 20 -LibreELEC/LinuxMint/Win/Android -RPi4/3/2/ IntelPC/xMiStick4K -Router 1Gbit 2.4+5GHz
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Jak pomáhá Ai -- stvořená "inteligence" - od meda - 25.5.2023, 18:17

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)