• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MXQ PRO - sekání streamů
#1
Potřeboval bych poradit. Asi před 14 dny jsem si pořídil krabičku MXQ PRO, pro sledování live sportovních přenosů, zejména Premier League, protože od nové sezóny je k dispozici pouze na DigiTV, kterou z jistých důvodů pořizovat nehodlám. Bohužel ať nahodím jakýkoliv addon (AK47, Adrian Sports, ZemTV, atd.), nebo zkusím jakýkoliv přímý link, tak se mi nehorázným způsobem seká, prakticky každých několik sekund se přenos zastaví, načítá se do paměti, nebo rovnou úplně vypadne. Myslel jsem si, že je to internetem, protože jsem měl pouze ADSL s nějakými 6Mbit, ale po přechodu na VDSL (18MBit) prakticky žádná změna. Hrál jsem si i s nastavením Cache (easy advanced setting), ale opět téměř bez výsledku, možná malé zlepšení. Zvláštní je, že když si pustím nějaký film přes Exodus, nebo IceFilms, tak může být klidně ve FullHD a DTS a naprosto žádný problém, bez jediného záseku. To stejné pár českým live TV, které se mi podařilo sehnat, HBO v HD, úplně bez problémů. Jen ty sportovní streamy zlobí a to i ty, které jsou prověřené a které ostatním chodí úplně v pohodě. Snad tady někdo poradí, protože já už jsem úplně zoufalý a popravdě nevím, co dalšího ještě vyzkoušet.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
MXQ PRO - sekání streamů - od alibagil - 18.9.2016, 11:36
RE: MXQ PRO - sekání streamů - od S474N - 18.9.2016, 13:51
RE: MXQ PRO - sekání streamů - od careaa - 18.9.2016, 14:26
RE: MXQ PRO - sekání streamů - od alibagil - 02.10.2016, 13:43
RE: MXQ PRO - sekání streamů - od alibagil - 02.10.2016, 17:38

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)