• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Servery Webshare - aktuální problémy, stav, zkušenosti, názory
#11
Doneslo se ke mně několik dalších stížností na chování serverů Webshare. Zatímco ještě nedávno byly mezi servery, které měly zásadní problémy pouze vip.16 a vip.17, vypadá to, že v současné době jsou v podobném stavu i další.

Zběžně jsem jich pár monitoroval a na jednoznačnou identifikaci tak, jako u dvou výše zmíněných, to nevypadá. Ale nějaký progress a opakující se vzorce chování tam jsou vidět. Včera v prime time jsem se na tarifu s maximem 150 Mbps nedostal při stahování 5 GB ze serveru 12 přes 40 Mbps.

Dnes (kolem 17:30) při postupném testu (délka stahování cca 30 nebo 60 vteřin) všech serverů, kde většina (včetně serveru 12) byla kolem 120 až 130 Mbps, měl server 13 průměr 77 Mbps a server 15 pak průměr 69 Mbps.
   
A právě teď, stejné stahování ze serveru 12 jako včera, rychlost kolísá od minima kolem 30 Mbps do maxima kolem 140 Mbps. Ty poklesy jsou krátkodobé, vždy tak na max 30 vteřin, což by cachce mohla pokrýt, průměr se ale držel kolem 120 Mbps.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Servery Webshare - aktuální problémy, stav, zkušenosti, názory - od JiRo - 23.3.2024, 18:54

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)