• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zadrhávání videa z archivu ČT1
#4
Ja mám pri archivoch tv stanic nastavenu kvalitu pokial to nastavenie ponuka na "zeptat se"
čiže ked spustim relaciu v danom archíve tak sa mi ukaže ponuka kvality a ja si vyberiem.
Konkretne to čt mne ide velmi pekne aj zvuk by som skor povedal že je zosilnený oproti iným archívom.
obraz mam na 720p velmi pekný na čt archive. trosku dlhšie načitava menu a relaciu ale potom ide velmi dobre.
su aj horšie archívy.
Nastavenie kvality urobiš tak, že ideš na ikonu doplnku a daš pravým tlačitkom na myši a das bud info o doplnku alebo nastavenie doplnku. Pri bluetooth klavesnici napr klavesnica Rii tam ideš na ikonu doplnku a stlačíš "c" na klavesnici.
Potom si už v doplnku vybereš nastavenie a tam mas kvalita obrazu najlepšia, najhoršia, zeptat se alebo ešte býva v čislach 720p, 480p, atd. ale to "zeptat se" býva skoro vždy a to sa mi zda asi ako najlepšia volba kedže si potom sam vždy zvoliš čo potrebuješ podla netu, nemusiš furt chodiť do nastavenia doplnku.
Nvidia Shield TV 2017 16GB ,Xbox serie S, Pocophone F1, Poco F3, projector LG PH450g UST, xiaomi TV
Stick 4k
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Zadrhávání videa z archivu ČT1 - od mitulko - 08.10.2016, 9:40

Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)