• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 10 Hlas(ů) - 3.9 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sledovani streamu - navyseni velikosti cache
#89
Ahoj,
Na Shield TV se mi dost blbe edituje advanced settings. Pouzival jsem Arese, ale ten zmizel ze z povrchu. Narazil jsem na Easy Advanced Settings (EAS), ale ja se zda Kodi ve verzi 17 zmenilo format advacedsettings.xml. V dusledku EAS meni nastaveni, ktere Kodi zacalo ignorovat.
Nedari se mi najit zadny jiny dalsi rozumny addon. (Nebo je?)

Preferoval bych, kdyby adv settings daly resit prave cestou addonu; Myslim, ze EAS urcity smysl dava a stalo by zato ho fixnout.
Nasel jsem tohle repo: https://github.com/sidealice/kinkin-xbmc-repository , ale vypada to, ze se o nej nikdo nestara. Puvodni(?) "google code" repo podle vseho ani neexistuje. (nebo mozna bylo zmigrovano na github... nejsem dev, tyhle veci nesleduju.)
Pri nahlednuti do kodu addonu to vypada, ze s upravou by nekdo zkuseny nemel stravit vic nez 15 minut; Pro mne tak akce na dve hodiny.

A tedka:
1. Chapu to dobre, ze pokud by problem autora zajimal, uz by to sam vyresil?
2. Rad bych mel funkcni addon v obehu co nejdrive; Predpokladejme, ze puvodniho autora addon uz nezajima...
  1. Je ok, kdy addon upravim? Lze ho pak vubec dat do obehu? (Nebo je to poruseni podminek?)
  2. Pokud ho upravim, pujde o novou verzi nebo o novy addon? (Jak/proc/kdy (ne)zachovat kontinuitu?)
  3. Jaka je nejrychlejsi cesta, jak addon vypublikovat/dostat do obehu? (Nemam ambice byt dev ci vlastnik addonu. Tancovenim kolem nechci travit dyl nez upravou kodu.)
Dik a zdravim
Shield TV 2017 (latest greatest ;) )
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Sledovani streamu - navyseni velikosti cache - od horizon - 14.10.2018, 17:14

Přejít na fórum:


Prochází: 4 host(ů)