• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 10 Hlas(ů) - 3.9 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sledovani streamu - navyseni velikosti cache
Amlogic Vontar X3 krabička s Androidem 9 a procesorem S905x3,co nyní testuji,se chová v Kodi docela jinak s cache videa.
Protože má RAM 4Gb,dovolí cache videa až něco přes 700Mb.Bohužel opak je pravda.Videa na jiných addonech sice běží,ale film z SC se mi nespustí.Musím dát v advancedsettings ( ADVS ) video cache méně než 500Mb,ikdyž mi volná RAM v Kodi při přehrávání ukazuje tedy přes 2200MB.Má to ale jeden háček.Videa se vždy spustí,ale většinou dříve či později dojde k vypnutí přehrávání zpět do menu addonu,ikdyž je video dosti přednačteno .Dlouho jsem přemýšlel a zkoušel různá nastavení,stále se to opakovalo.Pokud jsem úplně vypnul ADVS ,videa sice běžela,ale často se sekala nebo zamrzala.Udělal jsem to naopak.Nastavil jsem video cache na pouhých 100Mb a vše se rozjelo,jak po másle ,4k videa z SC běží hladce až do konce a ostatní video addony ( Nova,Prima,Stream...v 1080p ) jedou bez záseku. Dle přehrávače ve skinu Kodi videa v přehrávací liště ukazují ,že se přednačítají zvolna ,ale vždy s dostatkem a předstihem.
Zatím vše testuji a 4 dni mám už pokoj,tak doufám,že to bylo tím. ( nyní už v Kodi 18.6 )
Pokud vám tedy takhle zlobí přehrávání videí v Kodi,zkuste toto nastavení video cache v ADVS nebo pozvolna hodnotu spíše ubírejte nebo maličko přidejte , bez ohledu kolik vám ukazuje volná RAM.
Toto platí zatím pro procesory řady Amlogic S905x3 a 4gb RAM. Možná v jiném typu procesoru to bude jinak nebo možná záleží na celé architektuře HW či SW celé krabičky.
Pokud dojde ke změnám,dám vědět....ale doufám a držím palce ,že je to už vyřešeno.
BEELINK GT KING -Amlogic S922x - 4/64GB Android 9.0.0 ::: /A95x A2  Amlogic S912 - 3/32GB Android 6.0.1 ::: /NEXBOX F3-Amlogic S905x3- 4/64GB Android 9.0.0
 
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Sledovani streamu - navyseni velikosti cache - od Braby - 02.3.2020, 20:26

Přejít na fórum:


Prochází: 7 host(ů)