• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak jste spokojeni s rychlostí Webshare a Sosáče ?
#13
Mno k tomu O2. Řeším to s nimi víc jak týden. Já to mám ještě tak zajímavé, že ráno (měřím to v 7:00) mě to stahuje 2,2 - 2,5 MB/s (měřeno v Chrome, standardně přes správce stahování: Ctrl+J). Již přes den to jde rapidně dolů a večer 200 kB/s. Ta ranní rychlost mě fungovala naprosto spolehlivě víc jak 2 roky, používal jsem tuto službu daleko dříve než byl Cinema doplněk v Kodi. Zatím se to nikam neposunulo, resp. změnilo se trasování, ale to nepomáhá. Jen nevím, jestli ta změna trasování je od O2 na základě mé stížnosti nebo to je na základě mé komunikace na Webshare, kdy jsem dostal odpověď: 
Vzhledem k dlouhodobě neuspokojivé situaci v rámci kvality propojů mezi sítěmi tuzemských operátorů a z toho plynoucích problémů s propustností datových toků z našich serverů do sítí operátorů v průběhu února postupně zprovozníme vlastní propojení se sítěmi většiny významných operátorů, což by mělo stávající kolísavé rychlosti, z velké části vyřešit... Pokud se problémy s rychlostí stahování nezlepší v průběhu února, kontaktujte nás prosím. 
Každopádně se to nevyřešilo a dost mě to štve 10 , kvalita a nabídka streamů je na WS výborná...


Přiložené soubory Miniatury
       
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Jak jste spokojeni s rychlostí Webshare a Sosáče ? - od kodiman - 03.2.2017, 15:39

Přejít na fórum:


Prochází: 14 host(ů)