• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak jste spokojeni s rychlostí Webshare a Sosáče ?
Opět jedna perlička:

Citace:Zpomalování Netflixu - odstoupení od smlouvy

Na mojí přípojce došlo v posledních měsících ke zhoršení parametrů služby VDSL. Konkrétně ve špičkách všedních dní padala rychlost připojení k síti Netflix na několik desítek kb/s, což znemožňovalo sledování. Jednalo se přitom pouze o omezení provozu právě u služby Netflix (ověřeno jejich vlastním měřením rychlosti fast.com), zbytek provozu se pohyboval poblíž 60-70 % uváděné rychlosti ADSL. Nešlo přitom o zpomalení na straně Netflixu, což jsem ověřil přímým přístupem na Fast.com z mobilního zařízení na LTE (shodou okolností také v síti O2), tam byla rychlost v pořádku. Technik žádné zpomalování nepotvrdil, nicméně mám to doložené screenshoty. Touto změnou parametrů (dříve ke zpomalování nedocházelo) se pro mne služba stala nepoužitelnou a přešel jsem k jinému operátorovi (UPC). Tam k žádnému zpomalování nedochází. Otázka zní, je O2 oprávněno mi účtovat pokutu za předčasné ukončení v rámci závazku, když k tomuto ukončení došlo v důsledku razantního zhoršení kvality poskytované služby?

O2 fórum → Zpomalování Netflixu - odstoupení od smlouvy


Ještě další zajímavost kterou jsem se dozvěděl na G+ od Aleše Sedláčka (doufám že se nebude zlobit za zveřejnění zde)

Pokud chcete detailnější info o přehrávaném audiu/videu (dříve pod O) je tu klávesová zkratka "CTRL+SHIFT+O"

Toto jsem opravdu nevěděl, myslel jsem, že codecinfo "zchudlo" na to co nyní vidíme pod klávesou "O" ... děkuji za osvětu !

Dávám tuto informaci záměrně sem, abychom při testech rychlosti věděli co vlastně přehráváme  4
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Jak jste spokojeni s rychlostí Webshare a Sosáče ? - od Rossi D - 08.2.2017, 18:51

Přejít na fórum:


Prochází: 14 host(ů)