• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak jste spokojeni s rychlostí Webshare a Sosáče ?
Konečně vidím WS funkční bez cukání, dopoledne nebývám moc často doma a tak si dnes tu chvilku než to začne padat do šnečí rychlosti užívám  1


Další nespokojený:

Citace:Nízká rychlost stahování na portálu webshare.cz

Dobrý den, jsem Vaším zákazníkem, využívám internet (50mb/s) a O2TV. Poslední dva měsíce se setkávám s problémem u rychlosti stahování na webshare.cz (využívám VIP členství=garantovaná plná rychlost stahování). Měřená rychlost ve speedtestu dosahuje cca 40mb/s, ale stahování už asi dva měsíce nejde víc jak 900kb/s při stahování na zmíněném portále. Nejedná se však o problém na serveru webshare, jelikož plné rychlosti dosahuji, když jsem připojen k jinému poskytovateli než je O2. Někde jsem se dočetl, že jde o blokaci rychlsti ze strany O2 pro tento portál. Určitě nejsem jedinný, kdo tento problém řešil. Chci se však zeptat, kde je problém, nebo jak jej řešit. Děkuji

→ Nízká rychlost stahování na portálu webshare.cz

..... a O2guru dokonce i reagoval  4

Citace:Dobrý den, 
záležitost už jsme společně probrali na Facebooku. 
Pro případné čtenáře tohoto vlákna chování linky aktuálně ověřujeme spolu s techniky. Kdokoliv by měl potíže podobného typu, prosím, kontaktujte nás prostřednictvím následujícího odkazu: www.o2guru.cz/guru
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Jak jste spokojeni s rychlostí Webshare a Sosáče ? - od Rossi D - 11.2.2017, 10:45

Přejít na fórum:


Prochází: 16 host(ů)