• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak jste spokojeni s rychlostí Webshare a Sosáče ?
prispejem teda aj ja do debaty sice zo Slovenska a nie som zakaznik O2.
Dlho som mal internet od Tcom cez pevnu linku zaciatky boli na rychlosti 5Mega potom prišli s ponukou 15Mega
posledne 4-5 rokov som bol na WDSL linke s rychlostou 80Mega download a 15Mega upload. to bolo maximum čo sa dalo cez linku inštalovať.
6 rokov som pravidelne bombardoval Tcom otazkami či nebudu v našej ulici zavadzať otiku nakolko v jednej blizkej štvrti panelakovej bola optika od tcomu zavedena. samozrejme nevedeli odpovedať či to budu realizovať stale sa to nejak nedalo vždy bol niekde problem.
Pred 3 rokmi sa u nas v mestečku dala dokopy nejaka partia 4 mladých chalanov a začali poskytovať net a dokonca aj v okolitých dedinkach kde tcom tvrdil, že tam nie je možne internet zapojit. oni to riešili nejak tymi antenami neviem presne ako sa to vola.
asi pred rokom a pol prišli s tym, že idu dat pod otiku cele naše mesto a tak aj urobili.
prišla ponuka optiky 500/100 za cenu 12,90 euro. Samozrejme som nevahal a dal sa napojiť.
Teraz fičim na vražednej kombinacii Nvidia Shield TV a 500koveho netu. tato kombinacia nepozna "hranic" aspon teda zatial som uplne spokojny.
Nehovoriac o rychlosti stahovania.
Paradox ale najväčší je to, akonahle tcom zaregistroval že som zrušil zmluvu zahadne sa začali ozyvať z tcomu s ponukami na opticky internet, zrazu sa prebudili a ponukali optiku.
2týždne ma otravovali denno denne s ponukami optiky 300/100 za 23euro.
Povedal som že mam 500/100 za 12,90 a ak teda niečo chcu nech pridu s adekvátnou ponukou. Potom už telefonaty prestali. takže po asi cca 10 rokoch som konečne na optike.
Nvidia Shield TV 2017 16GB ,Xbox serie S, Pocophone F1, Poco F3, projector LG PH450g UST, xiaomi TV
Stick 4k
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Jak jste spokojeni s rychlostí Webshare a Sosáče ? - od mitulko - 24.8.2018, 13:58

Přejít na fórum:


Prochází: 13 host(ů)